تبلیغات
استقلال(تاج1324)

بمب نقل و انتقالات ترکید؛ زیدان به خانه برگشت.. جباری جباری زیدان آسیایی!شماره هشت محبوب آبی ها که هواداران بسیاری خواهان برگشت او به خانه بودند، بعد از مدت ها دوری به استقلال پیوست.
  
 به گزارش استقلال نیوز، مجتبی جباری هافبک فصل گذشته الاهلی قطر با امضای قراردادی ٢ ساله به استقلال پیوست.
 سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این خبر به سایت باشگاه گفت: با مجتبی جباری جهت حضور در استقلال برای لیگ هفدهم به توافق رسیدیم و این بازیکن در فصل پیش رو بازیكن استقلال خواهد بود.
 مدیرعامل استقلال افزود: مجتبی جباری بازیكن بزرگی است كه در باشگاه استقلال پرورش یافته و سال ها در استقلال و تیم ملی درخشیده است. او محبوبیت بالایی نزد هواداران دارد و حالا هم به خانه خود بازگشته است. این اتفاق را به هواداران تبریك می گویم و به جباری نیز خوش آمد می گویم. این عیدی ما بود به هواداران به مناسبت عید سعید فطر.
 افتخاری در پایان عنوان کرد: تمام تلاش خود را برای فراهم کردن بازیکنان مورد نیاز کادرفنی انجام دادیم. استقلال تیم بزرگی است و به همین دلیل بازیكنان بزرگی را به خدمت گرفته است. امیدوارم با حمایت های هواداران، تلاش های كادر فنی و بازیكنان و حمایت های مجموعه مدیریتی باشگاه، استقلال فصل موفقی را پیش رو داشته باشد.
 جباری پس از عقد قرارداد به محل تمرین تیم استقلال رفت و مورد استقبال کادر فنی، بازیکنان و هواداران قرار گرفت.


مجتبی جباری


مجتبی جباری

موضوع: اخبار استقلال، نقل و انتقالات،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، مجتبی جباری،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ پنجشنبه 1396/04/8 ] [ 20:22 ] [ سعید تاجی ]