تبلیغات
استقلال(تاج1324)

اختصاصی استقلال نیوز؛ ارتش نصف و نیمه در آبادان و فدراسیون نشین هایی که بویی از شرف و عدالت نبرده اند!اقدامات کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه باشگاه استقلال نشان از خصومت مسئولان این فدراسیون با تیم مردمی استقلال تهران برای مهیا کردن شرایط ناعادلانه برای تیم دوم(قرمز) پایتخت یا بهتر بگوییم تیم محبوب حکومت دارد!
  
 به گزارش استقلال نیوز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که قانون گذار و اجرا کننده قانون در فوتبال این مملکت است، نه چیزی از قانون سرش می شود و نه عدل و عدالتی! قبلا" به طور کامل به آرا کاملا" یک طرفه و سمت و جهت دار آقایان به نفع تیم محبوب حکومت یا همان تیم دوم پایتخت که خیلی ها این عنوان را هم برای آن ها زیادی و بزرگ می دانند، پرداختیم.(اختصاصی استقلال نیوز؛ این عقده ها از کجا نشات می گیرد؟! حسن زاده و رفقا دشمن درجه یک استقلال!)
 دیروز جلسه ای در فدراسیون فوتبال با حضور سه بازیکن محروم شده استقلال (قائدی، حسینی، نورافکن)، منصوریان، عبداللهی، افتخاری و مسئولان فدراسیون برگزار شد و استقلالی ها مستندات خود را برای دفاع از خود ارائه دادند. بعد از برگزاری جلسه صحبت از لغو حکم محرومیت و فیصله پیدا کردن ماجرا بود اما خبر درج شده در سایت رسمی فدراسیون فوتبال حکایت از چیز دیگری داشت!
 پس از شکایت مقامات فدراسیون و تیم ملی امید از امید نورافکن، سید مجید حسینی و مهدی قائدی مبنی بر تحریم تیم ملی و استنکاف از حضور در برنامه های تیم ملی از جمله مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا در کشور قرقیزستان ،با توجه به مفاد شکایت و خصوصا مستندات ابزاری از جمله گردش کار 8 فقره مکاتبه از تاریخ 31 خردا ماه تا 27 تیر ماه با باشگاه استقلال تهران و نیز خرید و لغو مکرر بلیط های هوایی برای عزیمت بازیکنان و الحاق ایشان به تیم ملی و با توجه به اهمیت جایگاه تیم ملی و نیاز مبرم سرمربی تیم ملی امید حتی به حداقل یک بازیکن (سید مجید حسینی) و با توجه به اینکه مطابق ماده 83 آیین نامه انضباطی ، چنین بازیکنانی حق شرکت در مسابقه تیم خود را ندارند و چنانچه شرکت کنند، می توانند موجب شکایت تیم حریف را داشته و نتیجه مسابقه سه بر صفر شود. بر همین اساس کمیته انضباطی به جهت پیشگیری از وقوع تخلف احتمالی (شرکت دادن بازیکنان مستنکف در مسابقه رسمی) و نیز جلوگیری از تجری سایر بازیکنان و اهمیت جایگاه تیم ملی، مستندا به ماده 32 آیین نامه انضباطی دستور موقت صادر می‌شود و بازیکنان فوق را از شرکت در هرگونه مسابقات رسمی باشگاه استقلال محروم می‌کند.
 بیانیه ای پر از ادله دروغ! قوانین من در آوردی مضحک برای زمین زدن استقلال و آغاز سنگ اندازی در راه قهرمانی این تیم مخوف!
 در حال حاضر تمامی کارشناسان از استقلال به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر یاد می کنند. منصوریان باتجربه شده است و خریدهای استقلال هم بسیار خوب و کارشناسی شده انجام شده اند. فدراسیون فوتبال قرمز رنگ ایران خوب می داند برای کمک به قهرمانی تیم محبوب حکومت ابتدا باید مدعیان قهرمانی را تضعیف کند. همان کاری که فصل قبل با استقلال و تراکتورسازی کرد! زمینه سازی برای محرومیت استقلال و تراکتورسازی توسط فیفا و باقی ماجرا! تیم تبریزی نابود شد اما استقلالِ با ریشه و اصیل به شکل ناباورانه ای با جوانانش خوش درخشید و حتی در دربی پوزه ی قرمزها را به خاک مالید و بهترین تیم نیم فصل دوم هم شد. البته این را یادآور شویم تراکتورسازان هم بازیکنان امیدشان را در اختیار تیم امید قرار ندادند ولی چون کار این تیم را همان نیم فصل لیگ گذشته یکسره کرده بودند دیگر امسال کاری به آنها ندارند! اگر این حکم قانونی و به دور از کینه های شخصی و تعصبات رنگی بود، بازیکنان امید تراکتورسازان هم باید محروم می شدند!
 در حال حاضر هنوز لیگ شروع نشده و عیار دیگر تیم ها مثل سپاهان، ذوب آهن، فولاد و.. برای کسی روشن نیست! مطمئنیم در ادامه فصل هر کدام از این تیم ها در حد و اندازه مدعی قهرمانی ظاهر شود انواع و اقسام کارشکنی ها برای تضعیف آن ها از سوی آقایان صورت خواهد گرفت تا به هر طریقی شده تیم محبوبشان را قهرمان کنند چرا که در شرایط برابر و مساوی هرگز خواب قهرمانی را هم نمی توانند ببینند! 
 استقلال در این فصل و فصول بعد برای قهرمانی علاوه بر رقبای لیگ برتری باید با کینه های شخصی وعقاید مضحک عده ای که بعد از چهار دهه هنوز پابرجاست نیز بجنگد.
 استقلال فصل قبل را بدون تماشاگرانش شروع کرد. این فصل را در جهنم آبادان بدون بازیکنان کلیدی مصدوم و محروم در خط هافبک و دفاع! اما ارتش نصف و نیمه استقلال نیز همیشه برای رقبا ترسناک و دلهره آور بود، هست و خواهد بود.
 ما هواداران تیم دو ستاره استقلال ضمن حمایت از تیم مجبوبمان همچنان خواستار و منتظر واکنش جدی و محکم اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه در قبال این حکم ناجوانمردانه و ناعادلانه فدراسیونی ها هستیم تا حداقل از اقدامات بعدی علیه استقلال جلوگیری شود.


استقلال تهران

موضوع: استقلال(تاج1324)، اخبار استقلال،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ پنجشنبه 1396/05/5 ] [ 13:49 ] [ سعید تاجی ]