تبلیغات
استقلال(تاج1324)

شکایت استقلال از فدراسیون ناعادل فوتبال ایران به فیفا خواسته اصلی هوادارندر پی اقدامات ناجوانمردانه فدراسیون فوتبال علیه باشگاه استقلال و صدور احکامی که بیشتر رنگ و بوی کینه های شخصی دارند، مسئولان این باشگاه در پی شکایت و احقاق حق خود از طریق فیفا هستند.
  
 پذیرفته نشدن درخواست باشگاه استقلال از کمیته انضباطی و ناپدید شدن نامه ارسالی این باشگاه به سرپرست دبیرکلی فدراسیون و در نتیجه تثبیت محرومیت سه بازیکن ملی پوش امید این تیم که به زعم باشگاه استقلال خارج از قوانین فیفا و AFC است و بر اساس یک آیین نامه داخلی و تصویب نشده می باشد مسئولان باشگاه را بر آن داشت تا با استخدام یک وکیل بین المللی از طریف فیفا و AFC به احقاق حق خود از فدراسیون فوتبال بپردازد.
 از دید باشگاه استقلال، محمدرضا ساکت سرپرست دبیرکلی فدراسیون خارج از قوانین فیفا از باشگاه استقلال به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است. 

محرومیت 3 بازیکن امید استقلال


 در تصویر بالا نامه ای که باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال فرستاد و در آن اعلام کرده بود از 4 بازیکن دعوت شده استقلال به تیم ملی امید، 2 بازیکن آماده حضور هستند را مشاهده می کنید.
 چطور می شود این نامه در دفتر سرپرست دبیر کلی فدراسیون گم شود؟ 
 واقعا گم شد آقای ساکت؟؟؟!
 محمدرضا ساکت تمام و کمال این محرومیت را به سرانجام رساند و کارگردان این ماجرا بود.
 علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تصمیم نرفتن به آبادان را هم در سر داشت اما مدیران باشگاه استقلال با وعده دادن و امروز و فردا کردن، او را به آبادان فرستادند. حتی شب گذشته در اردوی استقلال بحث حضور و عدم حضور در این بازی انجام شده، اما مدیران استقلال قصد دارند منصوریان را به هر قیمتی وادار به رفتن در این میدان غیرواقعی و ظالمانه کنند. 
 او می داند که اگر همین هفته اول در مقابل کمیته انضباطی کرنش کند، این روال تا پایان فصل ادامه پیدا خواهد کرد و چه کسی است که نداند هر نتیجه اعم از خوب و بد، تنها یک پدر  دارد و آن هم منصوریان است.
 منصوریان در مصاحبه دیشب خود با دوربین باشگاه استقلال گفت:
 امسال در شروع لیگ تیم ما را بهم زدند. سه بازیکن خود را به آبادان آوردیم اما هنوز بلاتکلیف هستیم. با اعمال قدرت فدراسیون اجازه  بازی به این بازیکنان را نمی دهند. از طرفی قوانین فیفا و AFC به ما اجازه استفاده از این بازیکنان را می دهد. از آقای تاج می خواهم اگر حرف های ما منطقی است، شکایت فدراسیون را از کمیته انضباطی بردارند تا ما بتوانیم از بازیکنانمان در بازی مقابل صنعت نفت استفاده کنیم. اگر با اعما قدرت بخواهند جلوی بازیکنانمان را بر خلاف قوانین فیفا و AFC بگیرند قطعا" استقلال از حق خودش عقب نشینی نخواهد کرد.

موضوع: استقلال(تاج1324)، اخبار استقلال،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ جمعه 1396/05/6 ] [ 14:08 ] [ سعید تاجی ]