تبلیغات
استقلال(تاج1324)

داوری بلای جانِ استقلال! دورخیز فدراسیونِ بی طرف برای زمین زدن آبی ها

از هفته دوم لیگ برتر دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان با اشتباهات متعدد داوری بدون گل مساوی به پایان رسید.
  
 به گزارش استقلال نیوز، استقلال و استقلال خوزستان در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 21 جمعه شب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
 ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، میلاد زکی‌پور، وریا غفوری، روزبه چشمی، امید نورافکن (مهدی قائدی - 64)، سرور جپاروف (مجتبی جباری - 66)، داریوش شجاعیان، جابر انصاری (سجاد شهباززاده - 77) و علی قربانی.
 ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رضا چرملاکعب، سعید زارع، حسین صادقی (یونس دلفی - 66)، حسین بهرامی (سلمان بحرانی - 59)، علیرضا زندوی (وحید عسگرپور - 80) و ابوالفضل اعلایی.
 نیمه اول
 دقیقه 15: میلاد زکی‌پور از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که پیش از استفاده علی قربانی از این موقعیت خطرناک مدافعان خوزستانی توپ او را خراب کردند و سپس شیخ‌ویسی موفق به مهار توپ شد.
 دقیقه 17: میثم دورقی ضربه ایستگاهی برای تیمش را به شکلی خطرناک به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که این توپ با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
 دقیقه 19: رضا کرملاچعب از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
 دقیقه 20: امید نورافکن نتوانست از ارسال سرور جپاروف از روی ضربه ایستگاهی به دهانه دروازه استقلال خوزستان استفاده کند و ضربه او بی‌دقت بود.
 دقیقه 22: امید نورافکن از داخل محوطه جریمه شوتی زمینی و خطرناک را به سمت دروازه استقلال خوزستان نواخت که این توپ با فاصله کمی راهی اوت شد.
 دقیقه 28: ارسال امید نورافکن به داخل محوطه جریمه، پاس رو به عقب علی قربانی به جابر انصاری و شوت این بازیکن در حالی تبدیل به گل شد که قربانی در موقعیت آفساید قرار داشت.
 دقیقه 43: علی قربانی روی ارسالی که جپاروف روی دروازه استقلال خوزستان شده بود توسط مدافعان تیم حریف سرنگون شد و در حالی که  خطای پنالتی صد در صد روی او اتفاق افتاد اما در کمال تعجب داور دستور به ادامه بازی داد.
 نیمه دوم
 دقیقه 54: حسین بهرامی ارسالی روی دروازه استقلال داشت که ضربه سر ابوالفضل اعلایی به بیرون رفت.
 دقیقه 66: غفوری ارسالی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که ضربه علی قربانی با اختلاف کمی راهی اوت شد.
 دقیقه 71: مهدی قائدی با حرکات تکنیکی خود خط دفاعی استقلال خوزستان را به هم ریخت که مدافعان این تیم مجبور شدند توپ را راهی کرنر کنند.
 دقیقه 72: ارسال روی دروازه استقلال خوزستان در حالی که به یک ضربه آرام نیاز داشت تا تبدیل به گل شود، اما این کار از پس جابر انصاری بر نیامد و توپ راهی ارسالی به بیرون رفت.
 دقیقه 78: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال موقعیت خطرناکی برای کرملاچعب ایجاد کرد تا این بازیکن دروازه رحمتی را باز کند، اما نتوانست از این موقعیت استفاده کند.
 دقیقه 81: میلاد زکی‌پور توپی را روی دروازه استقلال خوزستان سانتر کرد که ضربه سر خطرناک قربانی راهی به دروازه نداشت.
 دقیقه 84: ابوالفضل اعلایی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
 دقیقه 86: یونس دلفی به دلیل تمارض در محوطه جریمه استقلال با کارت زرد جریمه شد. او پای خود را به پای زکی پور گیر داد و خود را به زمین انداخت.
 دقیقه 1+90: سجاد شهباززاده در محوطه جریمه استقلال خوزستان سرنگون شد که داور مسابقه از این پنالتی محرز هم چشم پوشی و بازیکن استقلال را با کارت زرد جریمه کرد.
 دقیقه 2+90: استقلالی‌ها توسط غفوری در محوطه جریمه صاحب موقعیت مناسبی شدند که شیخ‌ویسی توپ را دفع کرد.
 دقیقه 7+90: مجتبی جباری از روی ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه ضربه خطرناکی به توپ زد که وحید شیخ‌ویسی موفق شد توپ را دفع کند.
 به گزارش استقلال نیوز، داوری ضعیف این مسابقه که از دو پنالتی محرز روی قربانی و شهباززاده چشم پوشی و گل صحیح جابر انصاری در نیمه اول را آفساید اعلام کرد؛ یکی از مهم ترین علل توقف استقلال در این دیدار بود.
 نکته مثبت این دیدار بازی روان و مالکانه استقلالی ها بود. هر چند شاگردان منصوریان به گل نرسیدند اما این سبک بازی نوید بخش روزهای خوبی برای هوادارن این تیم بزرگ خواهد بود.


دیدار استقلال و استقلال خوزستان

موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ جمعه 1396/05/13 ] [ 22:43 ] [ سعید تاجی ]