تبلیغات
استقلال(تاج1324)

چهارمین شکست استقلال در ششمین هفته لیگ برتر/ پایان عصر داداش بازی در استقلال؛ خداحافظ مرد استقلالی از هفته ششم لیگ برتر بازی تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران با نتیجه 2-0 به سود تیم پارس جنوبی جم به پایان رسید. 
  
 به گزارش استقلال نیوز، در ادامه دیدارهای هفته ششم لیگ برتر از ساعت 20 امشب (جمعه) تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف هم رفتند که  این دیدار با برتری 2 بر صفر تیم پارس جنوبی به پایان رسید. علی دشتی در دقیقه 38 و فرشاد سالاروند در دقیقه 8+90 (پنالتی) برای میزبان گل زدند.
 محسن فروزان، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، فرشاد محمدی، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، حسین پورامینی، امید سینک، علی دشتی (مهدی زبیدی - 45)، ابراهیم صالحی ( احسان تائیدی - 72) و آلویس نانگ ( ارسلان مطهری - 55)؛ برای پارس بازی کردند.
 آبی‌پوشان پایتخت نیز در این دیدار با ترکیب سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، لئاندرو پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان ( میلاد زکی‌پور- 55)، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی ( مهدی قائدی - 72) ، سرور جپاروف، جابر انصاری ( حسن بیت‌سعید -82) و علی قربانی به میدان رفتند.
 اشکان خورشیدی داور این دیدار به روزبه چشمی، فرشید باقری و حسین حسینی از استقلال کارت زرد نشان داد. فرشاد محمدی‌مهر از پارس را در دقیقه 80 از بازی اخراج کرد.
 نیمه نخست
 دقیقه 5: شوت زمینی امید سینک از پشت محوطه جریمه استقلال با اختلاف از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.
 دقیقه 10: حرکت پا به توپ امید سینک در داخل محوطه جریمه استقلال با شوت این بازیکن همراه شد که حسینی، دروازه‌بان استقلال ضربه این بازیکن را برگشت داد تا یک موقعیت خوب گلزنی برای شاگردان تارتار از دست برود.
 دقیقه 15: ضربه آزاد جپاروف از سمت راست خط دفاعی پارس جنوبی در تیر دوم دروازه پارس جنوبی با ضربه سر انصاری همراه شد که این ضربه به دروازه نرسید و به سمت چپ رفت.
 دقیقه 27: حرکات پا به توپ روزبه چشمی از قلب دفاع استقلال با دربیل سه بازیکن پارس جنوبی تا پشت محوطه جریمه تیم شاگردان تارتار همراه شد، اما در نهایت ضربه چشمی با  برخورد به مدافعان پارس به کرنر رفت.
 دقیقه 29: شروع مجدد عالی محسن فروزان در پشت مدافعان استقلال با فرار ابراهیم صالحی همراه شد، اما ضربه این بازیکن را حسینی به زیبایی به کرنر فرستاد تا بهترین موقعیت پارس جنوبی جم تا این دقیقه از بازی از دست برود.
 دقیقه 38: علی دشتی با توپ ربایی عالی از پادوانی در داخل محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شد که با یک سر توپ عالی از سد چشمی گذشت و ضربه آخر خود را به سمت دروازه حسینی شلیک کرد که با برخورد به سهرابیان وارد دروازه استقلال شد.
 دقیقه 3+45: شوت زیبای فرشید اسماعیلی از سمت راست محوطه جریمه استقلال با واکنش زیبای فروزان به کرنر رفت و در ادامه کرنر ارسالی استقلالی‌ها با واکنش مجدد فروزان به تیر دروازه برخورد کرد تا یک موقعیت عالی برای تیم منصوریان از دست برود.
 نیمه دوم:
 دقیقه 47: ضد حمله خطرناک پارس جم‌جنوبی با پاس اشتباه مهدی زبیدی همراه شد که پادوانی به خوبی این توپ را قطع کرد.
 دقیقه 50: به دنبال خطای مدافعان پارس جنوبی جم روی علی قربانی در پشت محوطه جریمه استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه آزاد جپاروف به تیر افقی برخورد کرد و یک موقعیت عالی گلزنی برای استقلال از دست رفت.
 دقیقه 54: کرنر خطرناک جپاروف  روی تیر اول دروازه پارس جنوبی جم با واکنش محسن فروزان همراه شد.
 دقیقه 59: پاس در عمق جابر انصاری در میان مدافعان پارس جنوبی جم با استپ سینه علی قربانی همراه شد اما ضربه این بازیکن از داخل محوطه جریمه با اختلاف به بیرون رفت.
 دقیقه 64: ارسال بلند بازیکن استقلال با ضربه سر علی قربانی روی خط محوطه جریمه پارس جنوبی جم به امید نورافکن سید اما در حالی که داور به نشانه آفساید در سوت خود دمیده بود، نورافکن در موقعیتی تک به تک با فروزان توپ را به بیرون زد.
 دقیقه 65: شروع مجدد اشتباه فروزان، جابر انصاری را در داخل محوطه جریمه پارس جنوبی جم صاحب موقعیت کرد اما ضربه او از زاویه بسته با واکنش فروزان همراه شد.
 دقیقه 67: ضد حمله سریع استقلال و نفوذ اسماعیلی از سمت چپ زمین، با پاس عرضی او توسط محمدی‌مهر دور شد.
 دقیقه 78: ضد حمله سریع امید سینک و 50 متر حرکت پا به توپ او تا داخل محوطه جریمه استقلال با ضربه سینک همراه شد اما حسینی باز هم در یک موقعیت تک به تک دیگر بازیکن پارس جنوبی جم را ناکام گذاشت.
 دقیقه 84: مهدی قائدی با یک حرکات پا به توپ مدافع مقابل خود را از مقابل برداشت اما ضربه این بازیکن در اخیتار فروزان قرار گرفت.
 دقیقه 87: ضد حمله سریع پارس جنوبی با پاس در عمق زبیدی، مطهری را با حسینی در موقعیت تک به تک قرار دارد اما ضربه مهاجم پارس از کنار دروازه به بیرون رفت.
 دقیقه 2+90 : امید سینک در داخل محوطه جریمه استقلال در عرض حرکت کرد اما ضربه او با برخورد به مدافعان استقلال به کرنر رفت.
 دقیقه 8 + 90: ضد حمله سریع پارس جنوبی جم باعث شد تا ارسلان مطهری پشت مدافعان استقلال صاحب موقعیت شود. حرکت این بازیکن تا داخل محوطه جریمه با خطای حسینی روی او همراه شد که داور به سود پارس‌جنوبی جم اعلام ضربه پنالتی کرد. ضربه فرشاد سالاروند را حسینی در ابتدا مهار کرد اما در بازگشت خود او گل دوم پارس را به ثمر رساند.
 *به گزارش استقلال نیوز در حالی که هواداران استقلال از ابتدای فصل نحوه مدیریت و برنامه ریزی کادرفنی استقلال را مورد انتقاد قرار داده بودند علی منصوریان با لجبازی های همیشگی مانع جدایی یاران بی دانش خود از کادرفنی استقلال شد و امروز دود این لجبازی با نتایج ضعیف در چشم هواداران استقلال فرو رفت.
 امیدواریم همین امشب اعضای هیات مدیره به احترام هواداران از سمت خود استعفاء کرده تا با اضافه شدند چند مدیر دلسوز و تغییر کادرفنی حداقل استقلالمان را برای سال بعد از همین حالا بسازیم.


علی منصوریان

موضوع: استقلال(تاج1324)، اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، پارس چنوبی جم،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ شنبه 1396/06/25 ] [ 11:14 ] [ سعید تاجی ]