استقلال شفر خیلی کار دارد! نیاز به شوک بزرگتری داریم.. اخراج مدیرعامل و هیات مدیره!در هفته نهم لیگ برتر، استقلال تهران با کادر فنی جدید به تساوی با فولاد خوزستان رضایت داد تا همچنان در بحران دست و پا بزند.
 
به گزارش استقلال نیوز، دو تیم استقلال تهران فولاد خوزستان در ادامه دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان به نتیجه تساوی رضایت دادند.


ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، سیدمجید حسینی، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، امید ابراهیمی (سرور جپاروف 87)، داریوش شجاعیان، حسن بیت‌سعید (امیر نورافکن 72)، فرشید اسماعیلی و سجاد شهباززاده ( علی قربانی 65).
ترکیب فولاد خوزستان: حامد لک، فرزاد جعفری، پیمان شیرزادی، ایوب والی، احمد عبدالله‌زاده، ایمان مبعلی، علی‌اصغر عاشوری، میلاد بدرقه، عبدالله ناصری، آرش افشین (امیر زلیکانی 71) و رحیم زهیوی (فرشاد جانفزا 61).
نیمه اول
دقیقه 3: سجاد شهباززاده با ضربه سر حسن بیت‌سعید را صاحب موقعیت گلزنی کرد که این بازیکن نتوانست از موقعیت به‌دست آمده استفاده کند.
دقیقه 15: ضربه آزاد در موقعیتی مناسب برای استقلال به وجود آمد که داریوش شجاعیان توپ را به بیرون زد.
دقیقه 22: ارسال مواج ایمان مبعلی روی دقیقه حتی یک موقعیت گلزنی هم روی دروازه فولاد نداشت کرنر به دست آمده با ضربه سر خطرناک میلاد بدرقه همراه بود که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 3+45: ایمان مبعلی ضربه‌ای محکم را روانه دروازه استقلال کرد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم
دقیقه 50: استقلالی‌ها با کاری تیمی توپ را در موقعیت تک به تک به فرشید اسماعیلی رساندند که این بازیکن در موقعیت آفساید بود و البته توپ او هم به بیرون رفت.
دقیقه 59: سجاد شهباززاده ارسالی روی دروازه فولاد انجام داد که موقعیت خطرناکی برای بیت سعید ایجاد شد، اما توپ از روی سر این بازیکن عبور کرد تا استقلالی‌ها از این موقعیت هم بی بهره بمانند.
دقیقه 75: امید ابراهیمی در محوطه جریمه فولاد صاحب موقعیت خوبی برای شوتزنی شد که ضربه او با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 5+90: روزبه چشمی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
 
به گزارش استقلال نیوز، در دیدار امروز استقلال در طول 90 دقیقه حتی یک موقعیت گل هم روی دروازه فولاد ایجاد نکرد تا مشکل گلزنی این تیم همچنان باقی بماند. 9 بازی و 9 امتیاز و میانگین یک امتیاز در هر دیدار آمار فاجعه بازی برای استقلال بزرگ است. آمار 4 گل زده در 9 دیدار میانگین 0/45 گل برای هر بازی به هیچ عنوان در شان آبی پوشان پایتخت نیست. شاید استقلال به شوک بزرگ تری نیاز دارد که می تواند اخراج هر چه زودتر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این تیم باشد.
البته این را هم یادآور شویم که شفر برای ساختن استقلال به زمان نیاز دارد و این تیمی که امروز دیدیم به هیچ وجه دستپخت پیرمرد چشم آبی آلمانی نبود.


دیدار استقلال تهران و فولاد خوزستان

موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،

[ شنبه 1396/07/22 ] [ 14:29 ] [ سعید تاجی ]