تبلیغات
استقلال(تاج1324)

فرشید اسماعیلی و یک پیروزی شیرین در غیاب هواداران مقابل گسترش فولاد تبریزاستقلال تهران در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی با درخشش فرشید اسماعیلی مقابل گسترش فولاد تبریز به پیروزی رسید.

 

به گزارش استقلال نیوز، تیم‌های استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز از ساعت 17:30 امروز(شنبه) از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار به پیروزی 2 بر صفر شاگردان وینفرد شفر انجامید.


گل‌های استقلال را فرشید اسماعیلی در دقیقه 63 و 86 به‌ثمر رساند. اسماعیلی دو گلی که به ثمر رساند تا تعداد امتیازات استقلال به عدد 16 برسد و این تیم با صعود به رده هشتم جدول رده‌بندی، تک رقمی شود. در سوی مقابل هم نوار نتایج خوب گسترش فولاد پاره شد تا شاگردان فیروز کریمی تهران را دست خالی ترک کنند.


    ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، مجید حسینی، میلاد زکی‌پور، داریوش شجاعیان (46، علی قربانی)، امید نورافکن (83، فرشید باقری)، خسرو حیدری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، فرشید اسماعیلی و جابر انصاری (81، حسن بیت‌سعید)

    ترکیب گسترش فولاد: فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی (80، علیرضا ارجمندیان)، احمد زنده‌روح، ادسون هنریکه، سامان نریمان‌جهان، یوسف سیدی، پیمان بابایی، مسیح زاهدی، اسماعیل فرهادی، رضا خالقی‌فر (66، عرفان افرا) و امید جهانبخش (71، نیما مختاری)

نیمه اول

دقیقه 19: بازیکنان گسترش فولاد در ضد حمله، نخستین فرصت جدی این بازی را ایجاد کردند. رضا خالقی‌فر به قلب دفاع استقلال زد و با یک پاس در عرض توپ را به پیمان بابایی رساند. مهاجم بلند قامت گسترشی‌ها هم از اشتباه امید نورافکن استفاده کرد و در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان قرار گرفت، اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 25: میلاد زکی‌پور توپ را به روی دروازه گسترش فولاد فرستاد. توپ با عبور از بالای سر همه بازیکنان در سمت مقابل به خسرو حیدری رسید. او با یک پاس رو به بیرون، توپ را به جپاروف رساند، اما ضربه او از فاصله حدوداً 20 متری، از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 31: فرشید اسماعیلی در مقابل دروازه گسترش فولاد صاحب توپ شد و در حالی که اعتقاد داشت داور باید پنالتی می‌گرفت، توپ را از کنار دروازه گسترش فولاد به بیرون فرستاد.

دقیقه 34: ضربه کم جان جپاروف از پشت محوطه جریمه در آغوش فرناندو دخسوس قرار گرفت.


دقیقه 43: سرور جپاروف توپ را از سمت راست به روی دروازه فرستاد، اما ضربه سر روزبه چشمی به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 46: علی قربانی به‌جای داریوش شجاعیان وارد زمین شد.

دقیقه 46: ضربه سر فرشید اسماعیلی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 48: حرکت دوباره زکی‌پور از جناح چپ باعث شد جابر انصاری در محوطه جریمه و در شرایط خوبی صاحب توپ شود که دروازه‌بان گسترش فولاد ضربه بی‌دقت او را در فاصله یک قدمی تا دروازه دفع کرد.


دقیقه 53: چپاروف با یک ارسال بلند توپ را در دهانه دروازه به جابر انصاری رساند، اما مهاجم استقلالی ها در شرایط نامتعادل توپ را به بیرون زد.

دقیقه 57: خسرو حیدری از سمت راست استقلال یک تنه به قلب دفاع گسترش فولاد زد، اما ضربه آرام او از زاویه بسته به دخسوس رسید.

دقیقه 60: اسماعیل فرهادی در نخستین فرصت نصفه‌ونیمه گسترش فولاد در نیمه دوم صاحب توپ شد، اما مدافع استقلال ضربه او را به کرنر فرستاد.


دقیقه 63: فرشید اسماعیلی یک تنه توپ را حمل کرد و وارد محوطه جریمه گسترش فولاد شد و ضربه او از زاویه بسته از زیر دستان دخسوس به گل اول آبی‌ها تبدیل شد.

دقیقه 65: فرشید اسماعیلی که روحیه گرفته بود، با ضربه‌ای از راه دور دروازه گسترش فولاد را تهدید کرد.

دقیقه 66: عرفان افراز، بازیکن جوان گسترش فولاد به‌جای رضا خالقی‌فر وارد زمین شد.

دقیقه 71: جابر انصاری با یک حرکت تیمی در محوطه جریمه گسترش صاحب توپ شد، اما سرتوپ‌های مداوم و بیش از حد او باعث شد که مدافعان تیم تبریزی توپ را دفع کنند.

دقیقه 72: نیما مختاری جایگزین امید جهانبخش در ترکیب گسترش فولاد شد.

دقیقه 73: کاشته امید ابراهیمی از فاصله حدوداً 25 متری از بالای دروازه گسترش فولاد به بیرون رفت.

دقیقه 79: سامان نریمان‌جهان از تعلل مدافعان استقلال استفاده کرد و در محوطه جریمه صاحب توپ شد، اما با بی‌دقتی تمام تنها فرصت گلزنی جدی گسترش فولاد در نیمه دوم را از دست داد.

دقیقه 80: علیرضا ارجمندیان به‌جای احمد موسوی برای گسترش فولاد به زمین آمد.


دقیقه 82: حسن بیت‌سعید به‌جای جابر انصاری به ترکیب استقلال اضافه شد.

دقیقه 85: امید نورافکن جای خود را به فرشید باقری داد.


دقیقه 86: فرشید اسماعیلی که گل اول استقلال را به‌ثمر رسانده بود، گل دوم تیمش را هم روی ارسال علی قربانی به ثمر رساند.

دقیقه 3+90: علی صفایی در سوت حود دمید و بازی با برتری 2 بر صفر آبی پوشان به پایان رسید.

دیدار استقلال و گسترش فولاد

    به گزارش استقلال نیوز، این چهارمین کلین شیت سید حسین حسینی در هشتمین دیداری بود که از دروازه استقلال تهران محافظت می کرد. آبی پوشان پایتخت با این پیروزی 16 امتیازی شدند و به رده نهم جدول رده بندی صعود کردند.

    دیدار بعدی استقلال پنجشنبه 9 آذر ساعت 15:00 مقابل پیکان تهران خواهد بود.


دیدار استقلال و گسترش فولاد


موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، گسترش فولاد، فرشید اسماعیلی،

[ شنبه 1396/09/4 ] [ 23:12 ] [ سعید تاجی ]