تبلیغات
استقلال(تاج1324)

تساوی استقلال مقابل سایپا؛ مدیرانی که خوابند و تیمی که مهاجم ندارد!

در هفته نوزدهم لیگ برتر و در روز رکوردشکنی سید حسین حسینی، دو تیم استقلال تهران و سایپا در ورزشگاه آزادی به تساوی رسیدند.
 
به گزارش استقلال نیوز، تیم های استقلال تهران و سایپا از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت 16:35 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. تک گل آبی پوشان را داریوش شجاعیان در دقیقه 23 و گل تساوی بخش شاگردان دایی را رضا اسدی در دقیقه 85 به ثمر رساند.
قضاوت این دیدار را موعود بنیادی فر بر عهده داشت.
نکته جالب توجه این دیدار رکورد شکنی تاریخی سید حسین حسینی، دروازبان استقلال بود که به رکورد 873 دقیقه بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال ایران رسید. او برای رسیدن به این عنوان رکورد 837 دقیقه ای شادروان ناصر حجازی را شکست.

به گزارش استقلال نیوز، در حالیکه استقلال به شدت در خط حمله با فقدان یک مهاجم ششدانگ و سطح بالا روبرو است و این نقیصه در دیدار امروز و مخصوصا" در آخرین دقیقه بازی که قربانی موقعیت تک به تک و صد در صد گل را به راحتی آب خوردن از دست داد، به خوبی به چشم آمد، اما گویا مدیران استقلال هنوز در خواب خوش قرار دارند و خبری از مهاجم یا مهاجمان مد نظر شفر نیست! یک مهاجم گلزن و ایده آل از تک فرصت ها استفاده می کند و نتیجه یک دیدار را مشخص می کند، همان چیزی که استقلال که همواره مهاجمان بزرگی چون فرهاد مجیدی، آرش برهانی، رضا عنایتی و.. را داشت، امروز از آن بی بهره است.
بهتر نیست مدیران نامدیر باشگاه استقلال به جای کینه توزی و دشمنی با بزرگانی چون مجتبی جباری، به فکر باشگاه داری و برطرف کردن ضعف های تیم باشند؟فصل نقل و انتقلات و بهتر بگوییم نیم فصل دوم لیگ برتر در حال به پایان رسیدن است، اما هنوز خبری از بازیکن جدید نیست! این شائبه پیش می آید حال که تیم دوم پایتخت از خرید بازیکن محروم است، از پاستور دستور آمده استقلال هم حق خرید بازیکن را ندارد!
در پایان ضمن تبریک به سید حسین حسینی برای ثبت رکورد خارق العاده 873 دقیقه ای بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال ایران، امیدواریم با گلی که در این دیدار دریافت کردیم، تب رکورد شکنی و سایه سنگین آن از روی بازیکنان برداشته شود و از دیدارهای بعدی آبی پوشان فقط برای پیروزی و بدون استرس بازی کنند.

دیدار استقلال و سایپا
موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، سایپا،

[ جمعه 1396/10/22 ] [ 21:38 ] [ سعید تاجی ]