امان از پنالتی فرمانده؛ پدیده با کمک تیر دروازه و اشکان خورشیدی از شکست گریخت!در هفته بیستم لیگ برتر، دیدار دو تیم پدیده مشهد و استقلال تهران با نتیجه بدون گل به پایان رسید.
 
به گزارش استقلال نیوز، تیم های استقلال تهران و پدیده از هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 15:00 امروز در ورزشگاه ثامن به مصاف هم رفتند که که در پایان به نتیجه بدون گل مساوی به پایان رسید. در دقایق پایانی این دیدار امید ابراهیمی یک ضربه پنالتی را از دست داد ولی نکته مهم اینجا بود که در هنگام زدن ضربه پنالتی، مدافع این تیم تقریبا" روی نقطه پنالتی و در کنار امید ابراهیمی قرار داشت و اشکان خورشیدی داور مسابقه با عملکردی اشتباه و بزدلانه از تکرار ضربه پنالتی خودداری کرد.

به گزارش استقلال نیوز،  علاوه بر ضعف مهاجمان استقلال و فقدان بازیکنی ذاتا" گلزن در خط حمله این تیم، اشکان خورشیدی هم نقش غیر قابل انکاری در توقف استقلال مقابل پدیده داشت. داور مسابقه به درستی خطای مدافع پدیده روی نورافکن را علیرغم فضاسازی منفی رسانه‌های حامی تیم محبوب حکومت و دولت، پنالتی اعلام کرد اما هنگام زدن پنالتی و در حالیکه می‌بایست به دلیل ورود مدافعان پدیده به داخل محوطه جریمه قبل از ضربه ابراهیمی، پنالتی را تکرار می‌کرد، در کمال تعجب از این کار سر باز زد. قضیه وقتی جالب‌تر می‌شود که همان مدافعی که قبل از ضربه داخل محوطه جریمه بود، توپ برخورد کرده به پای دروازبان را راهی اوت کرد!
در مورد وقت‌های اضافه هم باید بگوییم هنگام ضربه پنالتی و بعد از آن به دلیل حواشی پیش آمده ۳ دقیقه وقت تلف شد و با احتساب تعویض ها حداقل ۶ دقیقه باید زمان تلف شده برای این بازی اعلام می‌شد اما متاسفانه تیم ما استقلال بود و داور هم اشکان خورشیدی!

استقلال و پدیده
موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، پدیده،

[ جمعه 1396/10/29 ] [ 20:46 ] [ سعید تاجی ]