تبلیغات
استقلال(تاج1324)

اختصاصی استقلال نیوز/قاچاقیچان از تبانی حرف نمی زنند!

در روزی که استقلال بزرگ با پشت سر گذاشتن حریف لیگ برتری خود به دور بعد جام حذفی صعود کرد حذف شدگان میلیاردی از شدت سوزش دست به توهم پردازی زدند.
  
 به گزارش استقلال نیوز،پس از سوت پایان بازی توسط احمد صالحی قاضی نبرد استقلال و صبا قم تعدادی بیماران وابسته به تیم دوم پایتخت با انتشار فیلمی سعی به درمان سوزش خود کردند.
 در حالی که در فیلم مذکور احمد صالحی به سید مهدی رحمتی اعلام میکند بایستی سریعا پس از مناجات با خدای خود به سمت بازیکن ضربه زننده برگردد دوستان متوهم اعلام کردند داور بازی محل دقیق ضربه را به سید مهدی رحمتی یادآوری کرده است!
 تهمتی که البته از هواداران بی افتخار ترین تیم ایران دور از ذهن نیست و به خوبی دلایل آن مشخص است.
 قشقایی...
 تیمی که توانست از لیگ دوم کشور تیم پر ادعا و البته بی جام و بی افتخار را از گردونه مسابقات جام حذفی خارج کند تا بازیکنان این تیم فرصت مسافرت به کشورهای خلیج فارس را از دست ندهند.
 مسافرتی که با حمل کالای غیر مجاز و ثبت و ضبط آن توسط مامورین فرودگاه باعث خجالت جامعه فوتبال شد.
 البته این گونه تخلفات در تیمی که بزرگترین افتخارش ثبت حرکات منشوری بازیکنانش در وب سایت یاهو و خبرگزاری های بیگانه است امری عادی است.
 اما نکته عجیب در این اتفاق انتشار این توهمات از دو رسانه دولتی به نام اصلاحات نیوز و آخرین خبر است که متاسفانه به خوبی نشان دادند دولت تدبیر و امید با چه رویکردی به استقبال انتخابات پیش روی میرود.
 کانال های این دو رسانه با انتشار فیلم فوق تا توانستند فضای مجازی را متشنج کردند و البته در آخر با درج مصاحبه یکی از کارشناسان داوری به خوبی موضوع را ماست مالی کردند.
 وقتی هواداران استقلال به گذشته این دو رسانه نگاهی می اندازد به خوبی فضا حاکم در دولت را مشاهده میکنند.
 چندی پیش به مناسبت سالروز تولد اسطوره اکثر تیم های لیگ برتری (ع.ک) با درج اخبار مختلف این روز را به هوادارانش تبریک عرض کردند اما به یاد نداریم در اتفاق مشابه در حق بازیکنان دیگر همچین لطفی شده باشد.
 اخبار دروغین علیه استقلال به سرعت نور توسط این دو رسانه منتشر و بدون هیچگونه حساسیتی از رانت دولتی خود استفاده میکنند.
 حال که به صحبت های نظری جویباری معاون پیشین استقلال بیشتر دقت میکنیم فضای مسموم حاکم به خوبی به چشم می آید.
 لطفا استقلال را قربانی خرداد پیش روی نکنید.


موضوع: اخبار استقلال،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ یکشنبه 1395/08/30 ] [ 12:49 ] [ سعید تاجی ]