منصوریان با شاگردان جوانش برزیل را به آتش کشید؛ خدا با استقلال آشتی کرد

تیم استقلال موفق شد با نتیجه پر گل 3-0 میزبانش صنعت نفت آبادان را شکست بدهد. 
  
 به گزارش استقلال نیوز، تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال تهران از ساعت 16:45 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که استقلال با گل‌های مجتبی حقدوست (30)، بهنام برزای (55) و سیدمجید حسینی (62) حریف خود را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. شاگردان علیرضا منصوریان برخلاف بازی هفته گذشته، بازی بهتری انجام دادند و با سه امتیازی که گرفتند با 28 امتیاز، موقت به رده چهارم صعود کردند. ضمن اینکه انتقام شکست دور رفت را از آبادانی‌ها گرفتند و همانند پرسپولیس که فولاد را هفته گذشته 3 بر صفر برده بود، دیگر تیم جنوبی را با همین نتیجه مغلوب کرد.
 منصوریان که لیگ ششم شاگرد فیروز کریمی در استقلال بود، نخستین شکست کریمی در نفت آبادان را رقم زد. برای نخستین بار در طول این فصل است که استقلال موفق شده در یک بازی سه گل وارد دروازه حریف خود کند.
 ترکیب نفت آبادان: حسن هوری، مجتبی ممشلی، حسین بغلانی، علی عبدالله‌زاده، عزیز معبودی، کیم(65 - بهادر عبدی)، زبیر نیک‌نفس، اولیویرا(30 - محمد پورمحمد)، حکیم نصاری، محمد شادکام و رضا نوروزی.
 تیم فوتبال استقلال
 ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید نورافکن(83 - میعاد یزدانی)، امید ابراهیمی، مجتبی حقدوست(71 - فرشید اسماعیلی)، بهنام برزای، کاوه رضایی و علی قربانی.
 نیمه اول
 دقیقه 2: ضربه اولیویرا از پشت محوطه جریمه استقلال از کنار دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت.
 دقیقه 4: ضربه کرنر استقلالی‌ها به امید ابراهیمی رسید که ضربه این بازیکن از پشت نقطه پنالتی در چارچوب نبود و با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
 دقیقه 16: وریا غفوری به علت خطا روی بازیکن نفت از داور کارت زرد گرفت.
 دقیقه 27: پاس عمقی خوبی به بهنام برزای رسید، اما قبل از اینکه بازیکن استقلال ضربه‌اش را بزند، حسن هوری توپ را گرفت.
 
 دقیقه 30: ارسال وریا غفوری به مجتبی حقدوست رسید و این بازیکن با ضربه سر ضرب توپ را از بالای سر حسن هوری وارد دروازه نفت آبادان کرد.
 دقیقه 32: فیروز کریمی دست به تعویض شد و پورمحمد را به جای برونو اولیویرا به زمین فرستاد.
 دقیقه 45: ارسال وریا غفوری را علی قربانی با دست وارد دروازه نفت کرد و داور هم ضمن مردود اعلام کردن این گل، به او کارت زرد نشان داد.
 نیمه دوم
 
 دقیقه 46: پاس در عمق بازیکن تیم نفت از بین پاهای مدافع استقلال عبور کرد و رضا نوروزی را در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان قرار داد، اما این بازیکن توپ را از بالای دروازه به بیرون زد.
 دقیقه 47: کرنر ارسالی بازیکنان تیم نفت از سمت راست روی سر علی عبدالله‌زاده فرود آمد، اما ضربه سر او دقیقا به جایی رفت که سید مهدی رحمتی در آنجا حضور داشت و توپ را در آغوش گرفت.
 دقیقه 52: امید نورافکن توپ را از سمت چپ به روی دروازه ارسال کرد و ضربه سر کاوه رضایی از بالای دروازه حسن هوری به بیرون رفت.
 
 دقیقه 55: استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شده بود که توپ ارسالی امید ابراهیمی به تیر دو به بهنام برزای رسید و این بازیکن با ضربه سر گل دوم استقلال را ثمر رساند.
 
 دقیقه 62: باز هم استقلال در همان نقطه که گل دوم را به ثمر رساند، صاحب ضربه ایستگاهی شد و ارسال ابراهیمی به علی قربانی رسید و ضربه سر او زیر پای سیدمجید حسینی افتاد و مدافع آبی‌پوشان دروازه نفت را باز کرد.
 دقیقه 65: دومین تعویض نفت، بیرون رفتن بازیکن کره‌ای و رفتن بهادر عبدی به زمین بود.
 دقایق 66 و 68: دو بار استقلالی‌ها توسط علی قربانی صاحب ضد حمله شدند، اما ضربات این بازیکن در چارچوب نبود.
 دقیقه 71: مجتبی حقدوست از زمین بیرون و فرشید اسماعیلی به داخل زمین رفت.
 دقیقه 82: مجتبی ممشلی به علت تکل خطرناک روی مجتبی زکی‌پور از داور کارت زرد گرفت.
 دقیقه 83: میعاد یزدانی جای نورافکن به میدان رفت.
 دقیقه 88: علیرضا منصوریان سومین تعویض خود را انجام داد و عظیم گوگ را به جای علی قربانی به زمین فرستاد.
 دقیقه 89: وریا غفوری به خاطر اعتراض از داور کارت زرد گرفت.
 
 دقیقه 4+90: اشکان خورشیدی در سوتش دمید تا بازی 3 بر صفر به سود استقلال به پایان برسد.


نفت آبادان 0 استقلال 3

موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ یکشنبه 1395/11/3 ] [ 21:14 ] [ سعید تاجی ]