مقابل جوانان آتیش پاره استقلال این یکی هم ذوب شد؛ بعدی لطفا...

تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه نتایج فوق العاده هفته های اخیر، این بار اصفهان را به آتش کشید و در دیداری برتر با دو گل ذوب آهن را شکست داد.
  
 به گزارش استقلال نیوز، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) با قضاوت موعود بنیادی‌فر در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که شاگردان علیرضا منصوریان با دو گل میزبان خود را شکست دادند. فرشید اسماعیلی (24) و بهنام برزای (79) برای استقلال گلزنی کردند.
 تیم فوتبال استقلال که 4 هفته متوالی را با برد پشت سر گذاشته بود، با این پیروزی صاحب پنجمین برد متوالی خود شد تا با کسب 40 امتیاز خودش را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کند و همچنان روی ابرها سر کند. ذوب‌آهن هم با 33 امتیاز در رده چهارم باقی ماند.
 تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و استقلال در چارچوب دیداری از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با تک گل دقیقه 24 فرشید اسماعیلی به سود استقلال به پایان رسید.
 
 ترکیب ذوب‌آهن: محمدرشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی(67 - یاسر فیضی)، علی حمام (76 - سیدمحمد حسینی)، مهرداد قنبری، دانیال اسماعیلی‌فرد، جری بنستون و مهدی رجب‌زاده (81 - قاسم حدادی‌فر).
 
 ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، لئوناردو پادوانی، سید مجید حسینی، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن (70 - فرشید باقری)، مجتبی حقدوست (46 - علی قربانی)، فرشید اسماعیلی (81- جابر انصاری)، بهنام برزای و کاوه رضایی.
 
 نیمه اول
 دقیقه 2: پاس‌های ترکیبی بازیکنان استقلال به فرشید اسماعیلی رسید که شوت زمینی این بازیکن را رشید مظاهری گرفت.
 
 دقیقه 9: ارسال توپ از جناح راست به روی دروازه استقلال به جری بنسون رسید که ضربه سر این بازیکن پس از برخورد به تیر افقی دروازه حسینی راهی اوت شد.
 دقیقه 10: مرتضی تبریزی به علت خطا روی امید نورافکن از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.
 دقیقه 12: یک پاس عمقی به کاوه رضایی رسید که پیش از زدن ضربه، مدافع ذوب‌آهن توپ را به کرنر فرستاد.
 دقیقه 14: ذوب‌آهن صاحب یک ضد حمله شد که مهدی رجب‌زاده در شرایطی که راحت می‌توانست خودش ضربه نهایی را بزند یا دو بازیکن دیگر ذوب‌آهن را صاحب موقعیت خوبی کند، اما پاس بی‌دقتی داد و سیدحسین حسینی توپ را گرفت.
 
 دقیقه 24: ارسال خسرو حیدری به داخل محوطه جریمه ذوب‌آهن را فرشید اسماعیلی از فضای بین دو بازیکن با سر وارد دروازه ذوب‌آهن کرد.
 دقیقه 28: ضربه محکم کاوه رضایی را رشید مظاهری به کرنر فرستاد تا استقلالی‌ها به دومین گل خود نرسند.
 دقیقه 30: لئوناردو پادوانی با وجود اینکه برخوردی با بنسون نداشت، اما با تشخیص داور تکل او خطرناک محسوب شد و کارت زرد گرفت.
 دقیقه 32: ذوب‌‌آهنی‌ها که فشار زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کرده بودند، از روی ارسال از کناره‌ها می‌توانستند موقعیت خوبی ایجاد کنند، اما پادوانی بیشتر ضربات سر را زد.
 دقیقه 34: کاوه رضایی با نفوذ به محوطه جریمه ذوب‌آهن می‌توانست با پاس خوب هم‌تیمی‌های خود را صاحب موقعیت خوبی کند، اما ضربه‌اش به تور کنار دروازه رفت.
 ذوب آهن و استقلال
 دقیقه 42: اشتباه مدافع ذوب‌آهن باعث شد توپ در اختیار کاوه رضایی قرار گرفت و این بازیکن بهنام برزای را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان قرار داد، اما ضربه برزای را رشید مظاهری گرفت.
 نیمه دوم
 دقیقه 46: اولین تعویض بازی را علیرضا منصوریان انجام داد و علی قربانی را به جای مجتبی حقدوست به زمین فرستاد.
 دقیقه 46: ارسال میلاد زکی‌پور را علی قربانی با سر روانه دروازه ذوب‌آهن کرد، اما مظاهری اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.
 دقیقه 60: ارسال توپ به محوطه جریمه استقلال به احسان پهلوان رسید و در شرایطی که سید حسین حسینی جا مانده بود، ضربه مهاجم ذوب‌آهن را خسرو حیدری به بیرون زد.
 دقیقه 65: ضربه سر کاوه رضایی را مدافع ذوب‌آهن دفع کرد.
 دقیقه 67: یاسر فیضی به جای مرتضی تبریزی به زمین رفت تا اولین تعویض ذوب‌آهن هم انجام شود.
 ذوب آهن و استقلال
 دقیقه 70: فرشید باقری به جای امید نورافکن به میدان رفت.
 دقیقه 76: دومین تعویض ذوب‌آهن، آمدن سید محمد حسینی به جای علی حمام بود.
 
 دقیقه 79: پاس‌های ترکیبی بازیکنان استقلال به فرشید اسماعیلی رسید و این بازیکن که گل اول را به ثمر رسانده بود، با پاس روی پا توپ را ارسال کرد که بهنام برزای با سر دومین گل استقلال را زد.
 دقیقه 80: سید محمد حسینی با خطا روی زکی‌پور از داور کارت زرد گرفت.
 دقیقه 81: سومین تعویض ذوب‌‌آهن، آمدن قاسم حدادی‌فر به جای مهدی رجب‌زاده بود. حدادی‌فر پس از مدت‌‌ها دوری از میادین برای ذوب‌آهن به میدان رفت.
 دقیقه 81: جابر انصاری به جای فرشید اسماعیلی به زمین رفت.
 دقیقه 88: تکل خشن میلاد زکی‌پور روی سیدمحمد حسینی با کارت زرد داور همراه شد.
 دقیقه 2+90: پاس خوب جابر انصاری در داخل محوطه جریمه ذوب‌آهن به کاوه رضایی رسید، اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.
 
 با به پایان رسیدن 3 دقیقه وقت اضافه، موعود بنیادی فر داور این مسابقه در سوت خود دمید تا استقلال به پنجمین برد پیاپی خود در لیگ دست پیدا کند و با 40 امتیاز جایگاه خود در رده سوم جدول را تثبیت کند.


ذوب آهن و استقلال

عکسهای بیشتر در ادامه

ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال

ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال

ذوب آهن و استقلال

ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال

ذوب آهن و استقلال

ذوب آهن و استقلال


ذوب آهن و استقلال

استقلال و ذوب آهن


استقلال و ذوب آهن


استقلال و ذوب آهن

استقلال و ذوب آهن


استقلال و ذوب آهن
موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، ذوب آهن،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ پنجشنبه 1395/11/28 ] [ 20:23 ] [ سعید تاجی ]