تبلیغات
استقلال(تاج1324)

شروع آبی سال جدید؛ استقلال برد و به رده دوم صعود کرد


در روزی که منصوریان از روی نیمکت استقلال اخراج شد، استقلال با برتری مقابل فولاد به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.
  
 به گزارش استقلال نیوز، در آخرین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر و از ساعت 18:50 دقیقه امروز (شنبه) تیم‌های استقلال تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال خاتمه یافت. گل دقیقه 71 محسن کریمی پیروزی شاگردان منصوریان را رقم زد.
 
 استقلال با ترکیب سید حسین حسینی،‌ رابسون جانواریو، مجید حسینی، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن، مجتبی حق‌دوست، محسن کریمی، علی قربانی و کاوه رضایی، 11 بازیکن ثابت علیرضا منصوریان برای دیدار مقابل فولاد خوزستان بودند.
 فولاد خوزستان نیز با ترکیب احسان مرادیان، ساسان انصاری، ایوب والی، محمد اهل شاخه، بختیار رحمانی، اسماعیل شریفات، ماتیاس چاگو، سینا مریدی، احمد عبدالله‌زاده، بهرام رشید فرخی و سروش سعیدی به مصاف آبی‌پوشان تهرانی رفت. 
 نیمه اول:
 دقیقه 5: سانتر میلاد زکی‌پور از سمت چپ با ضربه سر کاوه رضایی همراه شد که با برخورد به مدافع فولاد در اختیار دروازه‌بان این تیم قرار گرفت.
 دقیقه 7: پاس خسرو حیدری در محوطه جریمه فولاد خوزستان به کاوه رضایی رسید که دریبل سرپای این بازیکن با ضربه او همراه شد.
 دقیقه 9: پرتاب اوت کاوه رضایی با اشتباه مدافعان فولاد خوزستان همراه شد که ضربه قیچی برگردان مجید حسینی از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.
 دقیقه11: پاس رو به عقب کاوه رضایی از داخل محوطه جریمه استقلال به مجتبی حق‌دوست رسید که ضربه بی‌دقت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.
 دقیقه 16: پاس ماتیاس چاگو به سمت راست خط دفاعی استقلال با فرار ساسان انصاری همراه شد که ضربه این بازیکن از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.
 دقیقه 18: پاس در عمق محسن کریمی با ضربه کاوه رضایی همراه بود که توسط احسان مرادیان به کرنر فرستاده شد.
 دیدار استقلال و فولاد
 دقیقه 30: ضربه ایستگاهی زیبای بختیار رحمانی از فاصله 25 متری با واکنش تماشایی حسین حسینی به کرنر رفت.
 دقیقه 36: ضربه نوک پای اسماعیل شریفات  توسط حسین حسینی، دروازه بان استقلال مشت شد تا این موقعیت نیز برای فولاد از دست برود.
 دقیقه 40: ضربه بی‌دقت علی قربانی از روی خط محوطه جریمه با اختلاف از روی دروازه فولاد خوزستان به بیرون رفت.
 دقیقه 45: ضربه اسماعیل شریفات از داخل محوطه جریمه استقلال با فاصله زیاد به بیرون رفت.
 نیمه دوم:
 دقیقه 53: محسن کریمی پس از دریبل مدافع روبروی خود در عرض حرکت کرد و ضربه زمینی این بازیکن از پشت محوطه جریمه فولاد در اختیار احسان مرادیان قرار گرفت. 
 دقیقه 55: سانتر عالی خسرو حیدری در محوطه شش قدم فولاد با ضربه سر بی‌دقت کاوه رضایی از کنار دروازه به بیرون رفت تا بهترین فرصت آبی‌پوشان از دست برود. 
 دقیقه 56: فرشید اسماعیلی جایگزین مجتبی حق‌دوست در ترکیب استقلال شد.
 دقیقه 60: کاوه رضایی به دلیل خطا روی احمد عبدالله‌زاده کارت زرد دریافت کرد. 
 دقیقه 66: سانتر رو به جلوی میلاد زکی‌پور در میان مدافعان فولاد خوزستان با ضربه سر فرشید اسماعیلی همراه شد که ضربه این بازیکن در اختیار دروازه‌بان فولاد خوزستان قرار گرفت.
 دقیقه 70: ارسال یک ضربه کرنر در محوطه جریمه فولاد در یک رفت و برگشت به محسن کریمی رسید که ضربه سر آرام این بازیکن را مرادیان در اختیار گرفت.
 
 دقیقه 71: پاس در عمق کاوه رضایی در میان تعلل مدافع و دروازه‌بان فولاد خوزستان به محسن کریمی رسید تا این بازیکن با عبور توپ از روی سر مرادیان نخستین گل آبی‌پوشان را به ثمر برساند.
 دقیقه 79: عبدالله ناصری جایگزین بهرام رشید فرخی در ترکیب فولاد خوزستان شد.
 دقیقه 81: محمود مطلق‌زاده جایگزین ماتیاس چاگو شد.
 دقیقه 83: فرشید باقری جایگزین علی باقری در ترکیب آبی‌پوشان استقلال شد.
 دقیقه 87: جابر انصاری جایگزین امید نورافکن در ترکیب استقلال شد.
 
 دقیقه 88: علیرضا منصوریان به دلیل اعتراض به تصمیم حسین زرگر، داور این مسابقه اخراج شد.
 
 استقلال با این پیروزی با 47 امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کرد. فولاد خوزستان نیز با این شکست 30 امتیازی و در رتبه یازدهم جدول باقی ماند.


دیدار استقلال و فولاد


موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ شنبه 1396/01/12 ] [ 21:54 ] [ سعید تاجی ]