تبلیغات
استقلال(تاج1324)

استقلال با امید زنده شد؛ وطن فروشان همچنان زیر پای استقلال!


 از هفته بیست و هفتم لیگ برتر بازی تیم های استقلال و صبای قم با نتیجه 2-1 به سود استقلال به پایان رسید.
  به گزارش استقلال نیوز، استقلال و صبای قم در آخرین دیدار هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر از ساعت 19 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 2 بر یک آبی‌پوشان همراه بود.
 امید ابراهیمی در دقیقه 18 این دیدار از روی نقطه پنالتی و دقیقه 88 برای استقلال گلزنی کرد و کیوان امرایی نیز در دقیقه 28 گل تیم صبا را به ثمر رساند.
 ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، خسرو حیدری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، بهنام برازی، جابر انصاری و کاوه رضایی.
 ترکیب صبای قم: محسن فروزان، سید مهدی حسینی، کیوان امرایی، غلامرضا عنایتی، امید جهانبخش، سید امید نظامی‌پور، مهران امیری، میرهانی هاشمی، میثم مجیدی، حنیف عمران‌زاده و احمد حسن‌زاده.
 نیمه اول
 دقیقه یک: حنیف عمران‌زاده روی یک اوت دستی بلند که به محوطه جریمه استقلال ارسال شده بود قصد باز کردن دروازه آبی‌پوشان را داشت که مهدی رحمتی توپ را راهی کرنر کرد.
 دقیقه 5: استقلالی‌ها پس از چند پاسکاری توپ را به فرشید اسماعیلی رساندند که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.
 دقیقه 17: امید ابراهیمی از روی یک ضربه ایستگاهی ارسالی به روی دروازه صبای قم داشت که حنیف عمران‌زاده توپ را با دست خود لمس کرد تا داور برای استقلال پنالتی بگیرد. حاج‌ملک به عمران‌زاده کارت زرد هم نشان داد.
 دقیقه 18: امید ابراهیمی پنالتی استقلال را تبدیل به گل کرد.
 دقیقه 28: کیوان امرایی پس از اشتباه امید نورافکن و پشت سر گذاشتن رابسون جانواریو وارد محوطه جریمه استقلال شد و با پای چپ و ضربه‌ای که به زیر طاق دروازه رحمتی خورد، برای صبا گلزنی کرد.
 دقیقه 32: کیوان امرایی از پشت محوطه جریمه استقلال شوتی را به سمت دروازه این تیم روانه کرد که رحمتی در دو مرحله موفق به مهار این ضربه شد.
 دقیقه 37: استقلالی‌ها روی ارسال خسرو حیدری صاحب موقعیت خطرناکی شدند که صبایی‌های این توپ را برگشت دادند. کاوه رضایی از پشت محوطه جریمه شوت سنگینی را روانه دروازه کرد که محسن فروزان با واکنشی خوب توپ او را دریافت کرد.
 نیمه دوم
 دقیقه 59: مجتبی حقدوست جای امید نورافکن را در ترکیب استقلال گرفت.
 دقیقه 61: حنیف عمران‌زاده به دلیل خطا روی بهنام برزای از داور مسابقه کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد.
 دقیقه 63: ارسال خسرو حیدری و ضربه سر برزای می‌توانست تبدیل به گل دوم استقلال شود که مدافعان صبا توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند.
 دقیقه 65: میلاد ابطحی جای احمد حسن‌زاده را در ترکیب صبای قم گرفت.
 دقیقه 71: فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه صبا اقدام به شوتزنی کرد که توپ او با اختلاف بسیار زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.
 دقیقه 74:‌ علی قربانی جایگزین بهنام برزای در ترکیب استقلال شد.
 دقیقه 80: یعقوب کریمی جای هرایر مگویان را در ترکیب استقلال گرفت. این بازیکن بلافاصله ارسالی هم روی دروازه صبا داشت که ضربه سر کاوه رضایی از بالای دروازه به بیرون رفت.
 دقیقه 82: مهرداد بایرامی جانشین کیوان امرایی در ترکیب صبای قم شد.
 دقیقه 84: ارسال روی دروازه صبا با ضربه سر انصاری همراه بود که به بازیکنان صبا برخورد کرد و از توپ برگشتی هم کاوه رضایی نتوانست استفاده کند. در نهایت فروزان توپ را در اختیار گرفت.
 دقیقه 86: ضد حمله بازیکنان صبا و فرار بایرامی، این تیم را در موقعیت خوبی قرار داد. در نهایت توپ برای عنایتی فراهم شد که ضربه آرام این بازیکن را رحمتی مهار کرد.
 دقیقه 87: امید جهانبخش از ترکیب صبا خارج شد و محمد رضایی جای او را گرفت.
 دقیقه 88: کرنر ارسالی روی دروازه صبا با ضربه سر کاوه رضایی همراه شد و توپ به امید ابراهیمی رسید. این بازیکن هم در شلوغی محوطه جریمه صبا ضربه‌ای محکم به توپ زد که پس از برخورد به مدافعان صبا گل دوم این بازیکن و استقلال به ثمر رسید.
 دقیقه 89: استقلال پس از به ثمر رساندن گل دوم دو موقعیت خوب دیگر برای گلزنی داشت که این موقعیت‌ها از دست رفت.
 دقیقه 3+90: رضا عنایتی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.


امید ابراهیمی


موضوع: اخبار استقلال، دیدارهای رسمی،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ یکشنبه 1396/01/27 ] [ 08:15 ] [ سعید تاجی ]