سجاد شهباززاده به استقلال پیوست؛ بازگشت به خانه پس از ماجراجویی ناموفق!مهاجم سکونشین و نیمکت نشین فصل گذشته تیم های آلانیا اسپور ترکیه و نفت تهران به استقلال پیوست.
  
 به گزارش استقلال نیوز، بر اساس اعلام مدیرعامل باشگاه استقلال، سجاد شهباززاده با امضای قراردادی به این باشگاه پیوست. شهباززاده از بازیكنان خوب و اثرگذار فوتبال ایران محسوب می شود. او یك استقلالی است و از استقلال به فوتبال تركیه رفت و حالا هم به خانه خود بازگشته است.
 او افزود: با شهباززاده از مدتی قبل وارد مذاكره شدیم و امروز به توافق نهایی رسیدیم و قرارداد امضا شد. به سجاد خوش آمد می گویم و اطمینان دارم این بازیكن محبوب هواداران، روزهای خوبی را در استقلال پیش رو خواهد داشت. باشگاه استقلال با دقت مشغول مذاكره با سایر گزینه های مد نظر می باشد و به زودی و پس از قطعی شدن، خبرهای خوب دیگری تقدیم هواداران خواهد شد. ضمن این كه تا پیش از شروع تمرینات، با بازیكنان سال گذشته نیز تمدید قرارداد انجام می شود.
 سجاد شهباززاده پس از امضای قرارداد با استقلال بار دیگر به خانه خود بازگشت. این بازیکن در فصل آینده ی مسابقات لیگ برتر پیراهن شماره 10 را به تن خواهد کرد. همانطور که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در طول فصل گذشته نیز گفته بود پیراهن شماره 10 را به کسی نمی دهد و آن را برای شهباززاده نگه می دارد، حالا هم این موضوع عملی شد تا طبق وعده قبلی سرمربی استقلال، شهباززاده با پیراهن قبلی خود یعنی همان شماره 10 آبی پوشان را در مسابقات لیگ همراهی کند. 


سجاد شهباززاده

موضوع: اخبار استقلال، نقل و انتقالات،
برچسب ها: استقلال، استقلالی، تاج، تاجی، سجاد شهبازاده،
دنبالک ها: استقلال نیوز،
[ پنجشنبه 1396/03/25 ] [ 09:37 ] [ سعید تاجی ]